Bezpieczeństwo, renoma i najwyższa jakość

A&A Mennica jest częścią znanej marki A&A Dom Jubilerski. Siedzibą A&A Mennica jest salon A&A przy ulicy Piotrkowskiej 146 w Łodzi, gdzie można zobaczyć jedną z bardziej oryginalnych kolekcji biżuterii w Polsce – stworzoną według projektów Franciszka Starowieyskiego, inspirowaną m.in. średniowieczem i starożytnością.

Salony A&A działają od kilkudziesięciu lat wciąż w tym samym miejscu i gwarantują bezpieczne zakupy oraz najwyższą jakość produktów.

Od kilku lat zajmujemy się także sprzedażą złota inwestycyjnego: złotych sztabek oraz złotych monet bulionowych. Uzyskaliśmy wymagany przez prawo wpis do rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez Narodowy Bank Polski. Jesteśmy dystrybutorem sztabek złotych renomowanej niemieckiej mennicy C-Hafner, w które od lat zaopatrujemy się u samego producenta, dlatego możemy zapewnić najlepsze ceny sztabek w Polsce. Oferujemy też złote monety bulionowe pochodzące z renomowanych mennic. Oferujemy zarówno popularne monety bulionewe z mennic w USA, Kanadzie, RPA i Australii, jak też kolekcjonerskie unikalne monety z Armenii czy Somalii. Wszystkie wyroby mennicy posiadamy fizycznie na stanie, nie trzeba więc czekać na realizację zamówienia, wysyłka jest natychmiastowa, darmowa i ubezpieczona do pełnej wartości.

Nasza historia